Rezervace prohlídky

kontakt rezervace tel. 732570543

Milí zájemci,
děkujeme , že jste projevili zájem se zúčastnit našich prohlídkových dnů na roubenkách v Černém Dole.

Z důvodu velkého zájmu a vytříbení zákazníků od „momentálních turistů“ jsme se rozhodli ukázky zpoplatnit.  Tímto bychom chtěli docílit zkrácení čekací doby na prohlídky a z naší strany dosáhnout osobnějšího přístupu už v první fázi, kdy Vás pan Roubal podrobně seznamuje s našimi stavbami.

Rádi bychom uvítali zájemce, které opravdu zajímá naše práce a my se mohli věnovat všem našim potencionálním zákazníkům od začátku naplno.

Na prohlídce roubenek Vám pan Roubal podá podrobný popis o celé výstavbě, od prvotního prověření vhodného pozemku, o samotné výstavbě, o návrzích interiéru až po kolaudaci objektu. Provede Vás 5 roubenkami, každá v jiném provedení – moderní – retro-historická-podsklepená, stavby jsou různých velikostech a cenových relacích. Odcházet od nás budete po 3hodinové prohlídce a budete orientačně vědět v jakém stylu,  velikosti chcete stavbu realizovat vč. ceny. Po dvousté realizaci roubenek máme bohaté zkušenosti, dokážené Vám i zodpovědět všechny Vaše otázky ohledně stavby.

Pan Roubal navrhuje chalupy od samého začátku vč. ineriérů, věříme že zažijete něco zajímavého a  originálního, co jinde neuvidíte.

Pokud z výše uvedeným souhlasíte, prosím o vyplnění rezervačního formuláře včetně kontaktních údajů. Poté Vám zašleme volné termíny prohlídek včetně faktury. Po uhrazení Vám následně bude poslán voucher k prohlídce.

Cena prohlídky: 1 150,- Kč / os.


Rezervační formulář