O stavbě roubenek

Stavba probíhá ve čtyřech etapách:

  1. zajištění stavebního povolení cca 3 – 4 měsíce
  2. terénní práce, betonová deska, hrubá stavba. Cca 1 – 1,5 měsíce. (Druhou etapu nejlépe provést na podzim, aby stavba přemrzla.)
  3. veškeré dokončovací práce až po předání na klíč cca 1- 1,5 měsíce
  4. terénní úpravy kolem domu individuálně

V současné době vám můžeme nabídnout k prohlídce komplex 4 až 10 roubenek v Krkonoších, které jsou různě barevně a detailně zpracovány.

Rádi Vám také představíme naši ukázkovou firemní roubenku, na které prezentujeme tradiční i netradiční řešení interiérů. Realizaci této roubenky na těchto stránkách nenajdete.

Ceny roubenek

Cenové kalkulace roubenek vytváříme na míru pro každého klienta zvlášť v závislosti na jeho individuálních požadavcích.
Další typy roubenek přizpůsobíme rozměrově a vnitřním uspořádáním přání klienta.

Chcete se o roubenkách dozvědět více? Přijďte na ukázkový den!

Ve vybrané soboty provádíme ukázky námi vystavěných roubenek v Krkonoších. Na prohlídce se dozvíte více o tom, jakým způsobem náš tým 70 pracovníků pracuje při stavbě nové roubenky a v případě zájmu předběžný cenový odhad pro stavbu dle Vašich představ.

Roubenka na klíč

Pokud si budete přát, vytvoříme pro Vás roubenku kompletně na klíč včetně návrhu interiéru. Zařídáme pro Vás i stavební povolení o poradíme s výběrem vhodného pozemku, případně ověříme, zda na Vámi vybraném pozemku bude možné roubenku postavit při dodržení platné legislativy.

Hrubá stavba roubenky

V hrubé stavbě je zahrnuto: 

 

 

Vytváříme a projektujeme poloroubené stavby různých tvarů a základen např. tvaru l, t, u, a jiné. S rozměrem základny 6 x 8,5 m až 8,5 x 15 m a větší. Tyto projekty nejsou na stránkách zobrazeny z důvodu kopírování, ale jsou plně k dispozici v kanceláři firmy. Aktuálně si můžete vybrat ze 70 různých typů projektů.