Rezervace prohlídky

Děkuji, že jste projevili zájem zúčastnit se prohlídkových dnů roubenek Roubal v Černém Dole. Z důvodu velkého zájmu a vytříbení vážných zájemců od „momentálních turistů“ jsem se rozhodl ukázky zpoplatnit. Tímto bych chtěl docílit zkrácení čekací doby na prohlídky a z mé strany dosáhnout osobnějšího přístupu už v první fázi, kdy vás podrobně seznamuji s našimi stavbami.

Rád bych uvítal návštěvníky, které opravdu zajímá naše práce, a my se mohli věnovat všem našim potenciálním zákazníkům hned od začátku naplno.

INTERIER-DESIGN-Martin-Roubal-11

Co na vás čeká?

Co na vás čeká?

Během prohlídky roubenek vám podrobně popíši celou výstavbu – od prvotního prověření vhodného pozemku, přes samotnou výstavbu a návrh interiéru, až po kolaudaci objektu.

Důkladné seznámení

Provedu vás 5 roubenkami v rozmanitých provedeních a stylech (moderní, retro, historická či podsklepená) a různých velikostí a cen. Prohlídka končí po třech až čtyřech hodinách, kdy již budete mít jasnou představu, v jakém stylu a velikosti chcete stavbu realizovat a kolik vás zhruba bude stát.

Bohaté zkušenosti

Po třísté realizaci roubenek mám bohaté zkušenosti a dokáži vám zodpovědět všechny vaše otázky ohledně stavby.

Rezervační formulář

Pokud s výše uvedeným souhlasíte, prosíme o vyplnění rezervačního formuláře včetně kontaktních údajů. Poté vám zašleme volné termíny
prohlídek a fakturu. Případně nás kontaktujte na tel. 732 570 543. Po uhrazení vám bude zaslán voucher k prohlídce.

Cena prohlídky: 1.150 Kč / os.p


Co následuje po prohlídce?

Rozhodnete-li se po prohlídce pro stavbu ode mě, zašlete mi prosím informace o vašem pozemku (nebo stávající stavbě). U příslušných úřadů si prověříme, jaká jsou regulativa výstavby, procenta zastavěnosti pozemku, vzdálenost inženýrských sítí a omezení vyplývající ze vzdálenosti od lesa, dále informace ohledně vysokého napětí, plynu, flory a fauny v místě pozemku, biokoridoru a veškerá vyjádření CHKO. Všechny tyto faktory mohou ovlivňovat možnosti výstavby na vašem pozemku.

Po tomto prověření se na vašem pozemku, o kterém již víme vše potřebné, potkáme. Já si vyslechnu vaše požadavky na stavbu – co se vám na našich stavbách líbilo, jaký si představujete design/velikost a následně vám vytvořím jeden až dva návrhy. Budou zahrnovat způsob usazení domu do terénu, příjezdové cesty, dispozice stavby, výhledy a orientace ke světovým stranám, garáže, kůlny, stodoly, bazény, oplocení – zkrátka vše, s čím se v projektu počítá.

O následnou práce se postarají naši skvělí projektanti, kteří začnou vyřizovat stavební povolení. Jakmile bude získáno, spustíme realizaci stavby, po jejím ukončení za vás rádi vyřídíme i kolaudaci a následně vám hotovou stavbu předáme. Věřím, že vzhledem k našim bohatým zkušenostem (přes 340 postavených domů na klíč) budete s našimi službami zcela spokojeni.