Ceny roubenek

Cenové kalkulace roubenek vytváříme na míru pro každého klienta zvlášť v závislosti na jeho individuálních požadavcích.
Další typy roubenek přizpůsobíme rozměrově a vnitřním uspořádáním přání klienta.

Chcete se o roubenkách dozvědět více? Přijďte na ukázkový den!

Ve vybrané soboty provádíme ukázky námi vystavěných roubenek v Krkonoších. Na prohlídce se dozvíte více o tom, jakým způsobem náš tým 70 pracovníků pracuje při stavbě nové roubenky a v případě zájmu předběžný cenový odhad pro stavbu dle Vašich představ.

Roubenka na klíč

Pokud si budete přát, vytvoříme pro Vás roubenku kompletně na klíč včetně návrhu interiéru. Zařídáme pro Vás i stavební povolení o poradíme s výběrem vhodného pozemku, případně ověříme, zda na Vámi vybraném pozemku bude možné roubenku postavit při dodržení platné legislativy.

Ukázkové roubenky: 

 Chalupa Roubalka                                                            Chalupa Šípková                                                                Chalupa Ledárna

Chalupa RoubalkaChalupa ŠípkováChalupa Roubalka

Hrubá stavba roubenky

V hrubé stavbě je zahrnuto: 

Vytváříme a projektujeme poloroubené stavby různých tvarů a základen např. tvaru l, t, u, a jiné. S rozměrem základny 6 x 8,5 m až 8,5 x 15 m a větší. Tyto projekty nejsou na stránkách zobrazeny z důvodu kopírování, ale jsou plně k dispozici v kanceláři firmy. Aktuálně si můžete vybrat ze 70 různých typů projektů.

 

Pro lepší představu níže uvádíme nejzákladnější typ roubenky v různých variantách:

Všechny níže uvedené typy roubenek jsou projektovány pro rodinné bydlení, ale současně pro možnost penzijního ubytování pro cca 10 osob dle typu.
Další typy roubenek rozměrově a vnitřním uspořádáním přizpůsobíme na Vaše přání.

Typ 1

Standardní typ o rozměrech 10 x 7,5 m. Možnost změny typických oken za francouzské, pro vstup na terasu. Roubenka pro cca 9 osob.

 

Typ 2

Základna stejná jako u typu jedna (10 x 7,5 m). Změna tvaru střechy a umístnění čtyř vikýřů. Možnost změny typických oken za francouzské pro vstup na terasu. Roubenka pro cca 9 osob.

 

Typ 3

Základna stejná jako u typu jedna (10 x 7,5 m). Změna štítů(sukýnka). Možnost umístnění vikýřů, nebo skosení střechy za příplatek, jako u typu 2. Možnost změny typických oken za francouzské pro vstup na terasu. Roubenka pro cca 9 osob

 

Typ 4

Základna stejná jako u typu jedna (10 x 7,5 m). Změněn tvar střechy a velikost podkroví o jednu místnost. Možnost doplnit střechu vikýři za příplatek. Možnost změny typických oken za francouzské pro vstup na terasu. Roubenka pro cca 11 osob.

 

Typ 5

Základna stejná jako u typu jedna (10 x 7,5 m). Změněn tvar střechy a velikost podkroví o jednu místnost. Možnost doplnit střechu vikýři za příplatek. Možnost změny typických oken za francouzské pro vstup na terasu. Roubenka pro cca 11 osob.